Chatka Pychotka

Gotowanie to dla nas nie tylko styl życia, lecz również sztuka i pasja, którą pragniemy dzielić się z innymi. Dzięki dziesięcioletniemuu doświadczeniu na rynku gastronomicznym doskonale znamy potrzeby i oczekiwania kulinarne naszych Klientów. Bez względu na to, czy przygotowujemy posiłki dla dzieci, czy dorosłych, zawsze dokładamy wszelkich starań, aby były one pyszne, zdrowe i efektowne.

Po prostu kochamy kuchnię i gotowanie – przekona się o tym każdy, kto skosztuje naszych dań!

Naszym priorytetem jest najwyższa jakość oferowanych przez nas posiłków. Przygotowując dania, dbamy o to, by były one odpowiednio zbilansowane pod względem wartości odżywczych, lecz jednocześnie smaczne i kolorowe. Pracujemy wyłącznie na naturalnych, świeżych produktach oraz sprawdzonych, wypracowanych przez nas recepturach. W naszym cateringu próżno szukać glutaminianu sodu,  wegety i spulchniaczy. Natomiast chętnie sięgamy po naturalne syropy, miody, świeże zioła i oczywiście uwielbiane przez nas sezonowe produkty!

Dbamy także o odpowiednie pakowanie przyrządzonych potraw, dzięki czemu nie tracą one na walorach smakowych oraz estetycznych. Wszystko po to, by odbiorcy naszych usług – zarówno ci mali, jak i duzi – mogli cieszyć się zdrowym, smacznym posiłkiem, który doda energii i uprzyjemni dzień!

Zamów z dostawą

Zdrowe i pożywne posiłki z najlepszych sezonowych produktów przygotowane z myślą o upodobaniach najmłodszych smakoszy.
Złóż zamówienie telefonicznie

721 052 888

lub online